Kim jesteśmy

Greenfields działa prężnie na rynku nieruchomości, świadczy usługi doradztwa i opieki nad procesem transakcji zakupu i sprzedaży terenów inwestycyjnych. Na zlecenie klientów kompleksowo przygotowujemy do realizacji przyszłe inwestycje, niezależnie od wielkości, specyfiki, lokalizacji i charakteru przedsięwzięcia.

Zespół Greenfields składa się z architektów, urbanistów, prawników, specjalistów w zakresie komunikacji, a także fotografów i grafików. Zajmujemy się przygotowaniem terenów inwestycyjnych, w tym m.in. procedowaniem w imieniu klientów wniosków o wydanie decyzji o warunkach zabudowy, wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej oraz inwestycji towarzyszących, a także pozwoleń na budowę, decyzji środowiskowych oraz wszelkich innych niezbędnych dokumentów. Nasi eksperci prowadzą negocjacje w imieniu klientów, a także zajmują się wycenami gruntów pod inwestycje.

Zdobyliśmy zaufanie setek firm, działających na rynku nieruchomości, a także osób fizycznych oraz właścicieli działek. A liczba współpracujących z nami podmiotów stale rośnie.

1,5 mln mkw. powierzchni użytkowej

Od 2005 roku przeprowadziliśmy transakcje sprzedaży działek na których inwestorzy wybudowali, bądź wybudują, łącznie ok. 1,5 mln mkw. powierzchni użytkowej. W ramach świadczonych usług zapewniamy kompleksową obsługę procesu zakupu oraz sprzedaży nieruchomości gruntowych pod inwestycje: mieszkaniowe, usługowe, biurowe i użyteczności publicznej. Łączna wartość dotychczasowych transakcji przeprowadzonych przez Greenfields to ponad 2,63 mld zł.