Sztuka na osiedlu. Ostatni etap Żoliborza Artystycznego

in
1176
Sztuka na osiedlu. Ostatni etap Żoliborza Artystycznego

Dom Development, największy deweloper w Polsce, rozpoczął sprzedaż 269 mieszkań oraz 11 lokali usługowych w ramach ostatniego etapu flagowej inwestycji Żoliborz Artystyczny. Nasza firma obsługiwała transakcję sprzedaży tych działek.

Zbigniew Zapasiewicz, Kalina Jędrusik, Anna Jantar, Andrzej Wajda, Jerzy Kawalerowicz, Krzysztof Komeda… Czy wiecie, że na osiedlu Żoliborz Artystyczny patronami kolonii, placów, ulic i pasaży są artyści związani z tą warszawską dzielnicą? 

Inwestycję buduje Dom Development, największy deweloper w Polsce. Realizowane od 2013 roku, wielokrotnie nagradzane osiedle charakteryzuje się atrakcyjnymi i ogólnodostępnymi przestrzeniami publicznymi, licznymi punktami usługowymi oraz elementami sztuki w formie instalacji artystycznych, murali i grafik.

Nasza firma obsługiwała transakcję sprzedaży działek pod aktualnie powstającą, drugą odsłonę Żoliborza Artystycznego. Ta część projektu składać się będzie łącznie z sześciu budynków, w których znajdzie się 1200 mieszkań i 53 lokale usługowe.

Widok na pasaż Zbigniewa Zapasiewicza/Dom Development

Motywem przewodnim akcentów artystycznych ostatniego etapu osiedla będzie postać Józefa Nalberczaka, aktora filmowego i teatralnego. Na grafikach przy wejściach do klatek schodowych i w windach znajdą się m.in. zdjęcia artysty oraz kultowe cytaty z komedii Barei.

Fot. Dom Development

54321
(0 votes. Average 0 of 5)