Victoria Dom zbuduje Osiedle Krzewna

in
854
Victoria Dom zbuduje Osiedle Krzewna

Firma Greenfields na zlecenie Victoria Dom przeprowadziła transakcję nabycia działki w warszawskiej dzielnicy Targówek. Deweloper planuje w tym miejscu budowę Osiedle Krzewna.

Działka znajduje się przy ul. Krzewnej w Warszawie i ma powierzchnię blisko 4 tys. mkw.

– To kolejna transakcja Greenfields z jednym z największych warszawskich deweloperów – mówi Aleksandra Wołodźko, prezes Greenfields. – Tym razem zaangażowaliśmy się w pozyskanie działki dla Victoria Dom, w dzielnicy Targówek.  Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, zaledwie 6 minut do stacji Warszawa Zacisze – Wilno, blisko infrastruktury: szkół, placów zabaw, sklepów i usług.

Na działce Victoria Dom planuje budowę Osiedle Krzewna. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, który będzie liczył 79 mieszkań z balkonami lub ogródkami.

Victoria Dom jest polską firmą z ponad 23-letnim doświadczeniem. Wybudowała ponad 6400 mieszkań i domów, a obecnie realizuje 10 000 mieszkań.

Greenfields działa na rynku od 2005 roku, świadcząc usługi profesjonalnego doradztwa przy transakcjach sprzedaży i zakupu nieruchomości gruntowych. Firma odpowiada za transakcje sprzedaży działek na których inwestorzy wybudowali, bądź wybudują, łącznie ok. 1,2 mln mkw. powierzchni użytkowej.  Łączna wartość jej dotychczasowych transakcji to ponad 2,1 mld zł.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)