Współpracujemy

z ponad 200

deweloperami, funduszami i inwestorami

Transakcje

ponad 160

Wartość inwestycji

$ 4.9 B

Wybrane transakcje

2021-2022

 • OSIEDLE KOSTROGAJ CEDROB - 1400 mieszkań

  Na zlecenie właściciela terenu, spółki Cedrob S.A., firma Greenfields przeprowadziła transakcję sprzedaży poprzemysłowej działki na terenie Osiedle Kostrogaj w Płocku. Inwestycja sprawi, że teren zostanie przywrócony mieszkańcom. Oprócz nowych mieszkań w stanie deweloperskim powstaną lokale usługowe, ogólnodostępne tereny rekreacji, nowa droga, przejścia dla pieszych i ścieżka rowerowa.
 • GDAŃSKA - 38 mieszkań

  Działając na zlecenie właścicieli terenu firma Greenfields podjęła się sprzedaży gruntu pod inwestycję, a także przygotowania koncepcji oraz uzyskania stosownych zgód na realizację projektu. W ramach inwestycji powstanie 38 nowych mieszkań. Budynki zaprojektowane przez cenionego architekta Artura Chołdzyńskiego będą nawiązywały do wczesnego modernizmu, charakterystycznego dla przedwojennych budynków Żoliborza.
 • WARSAW DATA CENTER CAMPUS VANTAGE DATA CENTER - 39 tys. mkw.

  Projekty typu greenfield są w Polsce coraz popularniejsze – to inwestycje polegające na tworzeniu nowego przedsiębiorstwa w nowym kraju od podstaw. Nazwa zobowiązuje, więc firma Greenfields udzieliła inwestorowi zagranicznemu kompleksowej pomocy w procesie pozyskania gruntu i wyboru lokalizacji. Vantage Data Centers, wiodący dostawca hiperskalowych kampusów centrów danych ze Stanów Zjednoczonych, wybudowała w warszawskiej dzielnicy Bielany nowoczesny kampus danych. Nasza firma doradzała inwestorowi w zakresie wyboru lokalizacji oraz w procesie zakupu gruntu.
  Cały kampus, złożony z dwóch centrów danych, docelowo będzie liczył 39 tys. mkw. Po pełnym rozwinięciu inwestycja, znajdująca się na działce o powierzchni 5 ha, będzie składała się z dwóch najnowocześniejszych centrów danych i zaoferuje 48 MW mocy zasilania urządzeń sieciowych klientów. Dzięki projektowi powstaną wysokospecjalistyczne stanowiska pracy i zwiększy się atrakcyjność inwestycyjna Bielan.
 • OSIEDLE VOLA RONSON - 84 mieszkania

  Ronson Development nabył działki pod zabudowę o łącznej powierzchni 2 715 mkw., zlokalizowane przy ul. Studziennej na warszawskiej Woli. Transakcję zakupu obsłużyła dla inwestora firma Greenfields. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy mógł tam powstać zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z parkingiem podziemnym i niezbędną infrastrukturą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 4 800 mkw. Obecnie deweloper Ronson realizuje na działce sześciokondygnacyjny budynek z 84 mieszkaniami.
 • OSIEDLE KRZEWNA VICTORIA DOM - 89 mieszkań

  Na zlecenie Victoria Dom przeprowadziliśmy transakcję nabycia działki pod zabudowę o powierzchni blisko 4 000 mkw. w warszawskiej dzielnicy Targówek. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, zaledwie 6 minut do stacji Warszawa Zacisze – Wilno, blisko infrastruktury: szkół, placów zabaw, sklepów i usług. Na działce Victoria Dom planuje budowę Osiedle Krzewna. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, liczący 79 mieszkań z balkonami lub ogródkami.
 • IGAŃSKA 2 NOVUM DEVELOPER - 31 mieszkań

  Firma Greenfields doprowadziła do finalizacji transakcji sprzedaży działki o powierzchni ok. 1 240 mkw. przy ul. Igańskiej w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Nabywca, spółka Novum Developer, realizuje budowę kameralnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi, który będzie liczył 31 nowych mieszkań dostępnych w stanie deweloperskim od IV kwartału 2022. Obiekt o podwyższonym standardzie składa się z pięciu kondygnacji, wliczając garaż podziemny.

2017-2020

 • SPRZECZNA CORPORES - 65 mieszkań

  Ulica Sprzeczna, Praga Północ w Warszawie. Działkę budowlaną zlokalizowaną obok stacji metra Stadion Narodowy nabyła z naszym udziałem rzeszowska firma Corpores w celu zrealizowania wielorodzinnej inwestycji mieszkaniowej liczącej ok. 65 mieszkań.
 • TAŚMOWA APRICOT CAPITAL GROUP - 350 lokali do najmu

  Działka pod zabudowę przy ul. Taśmowej znajduje się w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy dzielnicy Mokotów. Dogodny dojazd zapewnia bliskość południowej obwodnicy i lotniska Warszawa Okręcie. Nowy właściciel, reprezentowany podczas zakupu działki przez Greenfields, planuje inwestycję w segmencie PRS (Private Rented Sector). Zakłada ona budowę 350 lokali do najmu krótko i długoterminowego, a także restauracji i garażu podziemnego.
 • APARTAMENTY WŁODARZEWSKA 70 DOM DEVELOPMENT - 102 mieszkania

  Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Włodarzewskiej na Ochocie, tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Sprzedającym nieruchomość były osoby fizyczne, natomiast grunt pod inwestycję nabył największy i jeden z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku – Dom Development. Inwestor wybudował w tym miejscu Apartamenty Włodarzewska 70 złożone ze 102 lokali.
 • KILIŃSKIEGO J.W. CONSTRUCTION - ok. 250 mieszkań

  W Łodzi zaoferowaliśmy pomoc w sprzedaży gruntu osobom fizycznym, posiadającym działkę przy ul. Kilińskiego. Znaleźliśmy inwestora, chętnego do zakupu, którym okazał się znany deweloper J.W. Construction. Docelowo na terenie działki budowlanej może powstać zabudowa, licząca ok. 250 mieszkań.
 • REZYDENCJA BONIFRATERSKA VINCI - 39 apartamentów

  U zbiegu ulic Bonifraterskiej i Sapieżyńskiej w Warszawie deweloper Vinci Immobilier wybudował kameralny budynek złożony z 39 apartamentów. Nieruchomość została nabyta od Zakonu Bonifratrów, a nasza firma zapewniła wsparcie przy sprzedaży. W imieniu właścicieli pozyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy, która umożliwiła inwestycję. Firma Greenfields koordynowała także zawarcie porozumienia ze wspólnotą sąsiedniego budynku. Wcześniej działka, położona w wyjątkowej śródmiejskiej lokalizacji, nie wykorzystywała swojego potencjału, służąc jako parking. Inwestycja Vinci znacznie poprawiła wizerunek tej części miasta, ponadto odtworzona została historyczna przedwojenna pierzeja.
 • STREFA BIELANY KOMPANIA DOMOWA - 56 mieszkań

  Na zlecenie właściciela terenu znaleźliśmy kupującego i przeprowadziliśmy transakcję sprzedaży nieruchomości w warszawskiej dzielnicy Bielany. Na działce Kompania Domowa zbudowała Strefę Bielany - inwestycję złożoną z 56 mieszkań na sprzedaż.
 • BRUNA VINCI

  Obsłużona przez Greenfields transakcja sprzedaży działki położonej w prestiżowej warszawskiej lokalizacji: w otulinie parku SGGW, nieopodal stacji metra i Pola Mokotowskiego. Deweloper, firma Vinci, planuje zabudowę mieszkaniową.
 • OSIEDLE COOPERA UNIDEVELOPMENT - 400 mieszkań

  Osiedle Coopera realizowane przez Unidevelopment mieści się w północnej części Chrzanowa, w dzielnicy Bemowo. To fragment miasta, który szybko się rozwija. W sąsiedztwie znajduje się Puszcza Kampinoska oraz Las Bemowski z dwoma rezerwatami przyrody: Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka. Deweloper skorzystał z naszej pomocy w transakcji zakupu działki. Osiedle składa się z 15 budynków, 400 mieszkań na sprzedaż, a także stref rekreacyjnych oraz lokali usługowych.
 • VILLA DE CHARME BOUYGUES IMMOBILIER - 52 domów szeregowych

  Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu przy ul. Szeligowskiej 25 w Warszawie, blisko planowanej stacji metra. Nieruchomość nabył deweloper Bouygues Immobilier. Na działce wybudował osiedle Villa de Charme, złożone z 52 domów szeregowych.
 • BORSUCZA 55 BUSZREM - 147 mieszkań

  To jedna z pierwszych transakcji Greenfields w warszawskich Włochach, która zapoczątkowała zmianę charakteru dzielnicy, pełniącej dotychczas funkcję zaplecza przemysłowo-technologicznego. Dla działki przy ul. Borsuczej 55 pozyskaliśmy decyzję WZ, która umożliwiła nową zabudowę mieszkaniową, a także pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu. W efekcie nowy właściciel, firma Buszrem, mógł wybudować w tym miejscu elegancki i nowoczesny budynek Borsucza 55, złożony ze 147 mieszkań.
 • VILLA MERKURY CITY VILLA - ok. 140 mieszkań

  Zapewniliśmy właścicielom terenu przy ul. Narwik w dzielnicy Bemowo w Warszawie pomoc w sprzedaży gruntu i pozyskaniu decyzji administracyjnej, umożliwiającej nową inwestycję. Nieruchomość nabył lokalny deweloper – City Villa, który zrealizował na tej działce projekt budynku mieszkalnego, liczący ok. 140 mieszkań.
 • APARTAMENTY OSZMIAŃSKA 20 HOME INVEST - 170 mieszkań

  W imieniu właściciela terenu pozyskaliśmy decyzję WZ oraz pomogliśmy w sprzedaży gruntu zlokalizowanego w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Działkę budowlaną nabył deweloper Home Invest, który postawił na niej budynki, oferujące 170 nowych mieszkań w otoczeniu terenów zielonych i nowoczesnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu.
 • GOLDEN SPACE NEXITY - 117 mieszkań

  Łącząc obie strony transakcji – kupującego i sprzedającego – sfinalizowaliśmy sprzedaż gruntu przy ul. Budki Szczęśliwickie w warszawskich Włochach. Na działce firma Nexity wybudowała Golden Space, zaciszne osiedle zaplanowane z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort mieszkania blisko centrum miasta. W pierwszym etapie osiedla powstał kameralny budynek, liczący 117 mieszkań.
 • OSIEDLE OAZA DOM DEVELOPMENT - 216 mieszkań

  Inwestycja powstała we Wrocławiu, w miejscu gdzie wcześniej mieścił się salon samochodowy. Na zlecenie właściciela terenu nasza firma znalazła nowego nabywcę – Dom Development. Deweloper zrealizował na budynek z mieszkaniami na sprzedaż. W ramach naszej transakcji powstało 216 mieszkań.
 • TRZCINOWA LC CORP (OBECNIE DEVELIA) - ok. 160 mieszkań

  Na działce przy ul. Trzcinowej w Warszawie planowana jest realizacja inwestycji mieszkaniowej, liczącej ok. 160 mieszkań. W pozyskaniu gruntu, nabytego przez spółkę LC Corp (dziś Develia), pośredniczyła firma Greenfields.
 • OSIEDLE LATTE UNIDEVELOPMENT - 130 mieszkań

  To jedna z kilku transakcji, którą zrealizowaliśmy przy ul. Sokratesa w dzielnicy Bielany w Warszawie, przyczyniając się do poprawy wizerunku dzielnicy. Nieruchomość za naszym pośrednictwem nabył deweloper Unidevelopment, który realizuje budowę Osiedla Latte, oferującego blisko 130 mieszkań na sprzedaż.
 • WILEŃSKA EXPRESS BOUYGUES IMMOBILIER - ok. 300 mieszkań

  Spółka Przewozy Regionalne zdecydowała się na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z położonymi na niej budynkami, a do koordynacji procesu sprzedaży zatrudniła Greenfields. Nasza firma przygotowała stosowną dokumentację i przeprowadziła dwuetapowy przetarg. Nieruchomość nabył deweloper Bouygues Immobilier Polska. W ramach inwestycji Wileńska Express wybudował inwestycję złożoną z około 300 mieszkań na sprzedaż oraz lokali usługowych.
 • PRZĄŚNICZEK BIEDRONKA

  Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu, o powierzchni blisko 5 tys. mkw., pomiędzy osobą fizyczną a siecią sklepów Biedronka. Działka zlokalizowana jest przy ul. Prząśniczek w Warszawie.
 • OSIEDLE AURORA DANTEX - ok. 1000 mieszkań

  W dzielnicy Włochy firma Dantex buduje osiedle Aurora. Firma Greenfields zapewniła kompleksową obsługę transakcji, reprezentując obie jej strony. Rozpoczęcie budowy nastąpiło w lipcu 2020 a jej planowane zakończenie to czerwiec 2024. Cała inwestycja składa się z 9 budynków i ok. 1000 mieszkań. W pierwszym etapie, którego zakończenie zaplanowano na trzeci kwartał 2022, powstanie ponad 230 nowych mieszkań. To znakomita okazja do inwestowania w nieruchomości, czego najlepszym dowodem jest, że szwedzki fundusz Heimstaden Bostad kupił od inwestora już 400 mieszkań z przeznaczeniem na wynajem.
 • ŻOLIBORZ ARTYSTYCZNY II DOM DEVELOPMENT - 1200 mieszkań

  Firma Greenfields przeprowadziła transakcję sprzedaży działek pod drugą odsłonę osiedla Żoliborz Artystyczny. Ta część projektu składa się z 6 budynków, w których znajduje się 1200 mieszkań i 53 lokale usługowe. Inwestycję realizuje Dom Development, największy deweloper w Polsce. Rozpoczęcie budowy pierwszej odsłony miało miejsce w 2013 roku, osiedle było wielokrotnie nagradzane, charakteryzuje się atrakcyjnymi i ogólnodostępnymi przestrzeniami publicznymi, licznymi punktami usługowymi oraz elementami sztuki w formie instalacji artystycznych, murali i grafik. Zainwestowanie kapitału własnego w kontynuację tego projektu może zapewnić inwestorom wyjątkowo korzystną stopę zwrotu.
 • METRO POŁCZYŃSKA VICTORIA DOM - 240 mieszkań

  Osiedle Metro Połczyńska jest zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Inwestycja była realizowana w 3 etapach. Najpierw powstały 3 budynki, w których znalazły się 123 mieszkania w standardzie deweloperskim. W kolejnym etapie oddano 96 mieszkań również w 3 budynkach i finalnie powstał jeden budynek, w którego skład weszło 21 nowych mieszkań. Działka pod inwestycję nabyta z udziałem Greenfields liczy ponad 17 000 kw. i mieści się w pobliżu planowanej stacji metra. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również Fort Chrzanów, co nadaje lokalizacji historyczny klimat, a zielona okolica zachęca do spacerów.
 • REZYDENCJA VICE VERSA YAREAL - 181 mieszkań

  Rezydencja Vice Versa mieści się w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego w warszawskiej dzielnicy Wola. Zakupiona przez inwestora działka budowlana liczy 7 000 mkw. Projekt składa się z dwóch budynków, które wraz z zewnętrznym dziedzińcem tworzą przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury. Inwestycję liczącą 181 mieszkań zrealizował deweloper Yareal. Firma Greenfields zapewniła kompleksową pomoc w transakcji zakupu działki.
 • CENTRAL HOUSE OKAM - ponad 470 mieszkań

  Obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu przy ul. Domaniewskiej w warszawskiej dzielnicy Mokotów, rozwiązaliśmy także szereg występujących na niej problemów natury prawnej i technicznej. Nowy właściciel, firma Okam, wybuduje w tym miejscu złożone z ponad 470 mieszkań osiedle Central House.
 • WOLA NOWA DANTEX - 360 mieszkań

  Sprzedającym nieruchomość przy ul. Wolskiej w Warszawie był klient korporacyjny, kupującym – jeden z wiodących deweloperów – Dantex. Firma Greenfields nie tylko pośredniczyła w sprzedaży gruntu, ale także uzyskała decyzję administracyjną, zezwalającą na nową zabudowę oraz wypracowała kompromis z miastem w zakresie nowych budynków. W ramach inwestycji Danteksu powstał nowoczesny kompleks mieszkaniowy Wola Nowa, złożony z ponad 360 mieszkań.
 • REZYDENCJA KONRAD MOSTOSTAL - 90 mieszkań

  Na działce budowlanej przy ul. Przyokopowej w Warszawie, blisko stacji metra i Muzeum Powstania Warszawskiego, firma Mostostal zrealizowała złożoną z 90 lokali mieszkalnych Rezydencję Konrad. Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu pod inwestycję.
 • SAPIEŻYŃSKA AFI EUROPE

  Dla Spółdzielni Pracowników Niewidomych „Warsen”, która planowała sprzedaż swojej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Sapieżyńskiej w Warszawie, pozyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy, podnosząc tym samym wartość gruntu. Ponadto pozyskaliśmy i rekomendowaliśmy kupującego – dewelopera AFI Europe, który na działce planuje inwestycję mieszkaniową.

2013-2016

 • ULICA WSCHODNIA DEALER SAMOCHODOWY

  Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu przy ul. Wschodniej w Poznaniu, na której wybudowano siedzibę dealera samochodowego.
 • EDEN WŁODARZEWSKA YAREAL - 91 mieszkań

  Eden Włodarzewska to osiedle, składające się z trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz trzypiętrowego budynku wielorodzinnego oferującego 91 przestronnych mieszkań. Zlokalizowane jest przy ul. Włodarzewskiej, w dzielnicy Ochota w Warszawie. Zakupiona przez dewelopera działka liczy ponad 7 500 mkw. i nabyta została z pomocą Greenfields.
 • STREFA WILANÓW YAREAL - 300 mieszkań

  Nasza firma reprezentowała dewelopera, firmę Yareal, podczas transakcji zakupu działek o powierzchni ponad 20 000 m², usytuowanych u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka. Yareal wybudował na nich osiedle Strefa Wilanów, składające się z 9 kameralnych czteropiętrowych budynków i blisko 300 mieszkań na sprzedaż.
 • REZYDENCJA CHROBREGO YAREAL - 84 mieszkań

  Ta zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy działka charakteryzowała się rozdrobnioną strukturą właścicielską. Firma Greenfields zapewniła pomoc w sprzedaży gruntu, łącząc osoby fizyczne po stronie sprzedających oraz kupującego – dewelopera Yareal. Braliśmy również czynny udział w pracach nad przygotowaniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nabywca, firma Yareal, zrealizował kameralną inwestycję Rezydencja Chrobrego, liczącą 84 mieszkania.
 • REZYDENCJA CHROBREGO YAREAL - 84 mieszkań

  Ta zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy działka charakteryzowała się rozdrobnioną strukturą właścicielską. Firma Greenfields zapewniła pomoc w sprzedaży gruntu, łącząc osoby fizyczne po stronie sprzedających oraz kupującego – dewelopera Yareal. Braliśmy również czynny udział w pracach nad przygotowaniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nabywca, firma Yareal, zrealizował kameralną inwestycję Rezydencja Chrobrego, liczącą 84 mieszkania.
 • REZYDENCJA BARSKA BPI - 60 mieszkań

  Na Starej Ochocie, u zbiegu ulic Barskiej i Białobrzeskiej w Warszawie, firma BPI wybudowała kameralną zabudowę apartamentową z blisko 60 mieszkaniami na sprzedaż. Pomoc w transakcji świadczona przez naszą firmę obejmowała: reprezentowanie kupującego i sprzedającego, uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy oraz wynegocjowanie porozumienia dobrosąsiedzkiego.
 • OSIEDLE BRAVO VICTORIA DOM - 167 mieszkań

  Pośredniczyliśmy w transakcji sprzedaży gruntu pod nowe osiedle dewelopera Victoria Dom w warszawskiej dzielnicy Wola. Inwestor wybudował w tym miejscu Osiedle Bravo, składające się ze 167 lokali mieszkalnych.
 • OSIEDLE WARSZAWA ATAL - 300 mieszkań

  Pomoc w sprzedaży gruntu polega często na znalezieniu odpowiednich partnerów, doprowadziliśmy do zawarcia transakcji przez osoby fizyczne, będące właścicielami działek z jednym z wiodących deweloperów – firmą Atal. Tereny inwestycyjne znajdowały się w pobliżu Al. Jerozolimskich i malowniczego Parku za Stawami w Warszawie. Deweloper wybudował na nich Osiedle Warszawa, oferując ponad 300 mieszkań na sprzedaż.
 • CASCADA RESIDENCE MARVIPOL - 39 mieszkań

  Obsłużyliśmy sprzedaż działki położonej w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, blisko stacji metra Wierzbno. W tym miejscu powstała Cascade Residence – kameralna inwestycja premium, na którą składa się 39 mieszkań. Deweloperem jest Marvipol.
 • FAJANSOWA SKANSKA

  To kolejna zrealizowana przez nas transakcja w warszawskiej dzielnicy Włochy, która przyczyniła się do uporządkowania substandardowej zabudowy tej dzielnicy. Na tej działce deweloper Skanska planuje zbudować niewielki zespół mieszkaniowy złożony z dwóch budynków mieszkalnych.
 • WÓLCZYŃSKAAH! APRICOT - ok. 560 mieszkań

  Dla firmy Apricot Capital Group firma Greenfields pozyskała grunt pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną na warszawskich Bielanach. Powstało tam osiedle Wólczyńskaah! złożone z pięciu budynków i ponad 560 mieszkań. Wysoka jakość wykonania, gwarantowana przez firmę Budimex oraz doskonała lokalizacja w pobliżu stacji Metra Młociny stworzyły warunki inwestorom dla korzystnego inwestowania w nieruchomość.
 • WILLA MODRZEWIE BUSZREM - 17 mieszkań

  Za naszym pośrednictwem firma Buszrem nabyła działkę pod zabudowę w dzielnicy Włochy w Warszawie i zrealizowała butikową inwestycję mieszkaniową, złożoną z 17 mieszkań.
 • DOM POD SZÓSTKĄ NAPOLLO - 105 mieszkań

  Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości przy ul. Ficowskiego 6 w Warszawie. Nabywca, firma Napollo, wybudował kameralny budynek liczący 105 mieszkań.
 • UNION APARTAMENTY BOUYGUES IMMOBILIER - 88 mieszkań

  Jedna z pierwszych transakcji w tej części warszawskiej Woli, która zmienia oblicze z poprzemysłowej na mieszkaniowo-usługową. Podczas sprzedaży gruntu reprezentowaliśmy obie strony transakcji. Na działce nowy właściciel – Bouygues Immobilier – zrealizował inwestycję złożoną z dwóch budynków wielorodzinnych i 88 mieszkań.
 • OSIEDLE KRZEMOWE LC CORP (OBECNIE DEVELIA) - ponad 520 mieszkań

  Wcześniej na działce, której sprzedaż obsłużyła Greenfields, znajdowały się hurtownie nieprzystające do charakteru dzielnicy. Nabywca, deweloper LC Corp, wybudował złożone z dziewięciu budynków i ponad 520 mieszkań Osiedle Krzemowe – jedną z pierwszych inwestycji mieszkaniowych na Służewcu Przemysłowym w Warszawie.
 • ROENTGENA BUDLEX - ponad 60 mieszkań

  Połączyliśmy właściciela działki, dużego klienta korporacyjnego, z deweloperem z Torunia debiutującym w Warszawie, który później zrealizował inwestycję mieszkaniową wielorodzinną, liczącą ponad 60 mieszkań.
 • OSIEDLE NA WOLI LC CORP (OBECNIE DEVELIA) - ok. 160 mieszkań

  Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu w dzielnicy Wola pomiędzy spółką Skarbu Państwa a deweloperem LC Corp, który zrealizował następnie na zakupionym terenie inwestycję mieszkaniową wielorodzinną. W ramach naszej transakcji powstało około 160 mieszkań.
 • BEMOWO RESIDENCE MARVIPOL - 104 mieszkania

  Jedna z kilku naszych transakcji na warszawskim Chrzanowie. Koordynowaliśmy proces sprzedaży i przekształcenia gruntu w działkę budowlaną, pozyskując decyzję o warunkach zabudowy. Nabywca, firma Marvipol, wybudował na działce osiedle mieszkaniowe, złożone ze 104 lokali.
 • LA PROXIMITE BOUYGUES IMMOBILIER - 100 mieszkań

  Grunty pod inwestycję miały rozdrobnioną strukturę właścicielską. Dzięki pośrednictwu Greenfields teren zlokalizowany przy ul. Nocznickiego w Warszawie trafił w ręce dewelopera Bouygues Immobilier, który zbudował osiedle La Proximite, liczące blisko 100 mieszkań na sprzedaż.
 • MŁODY ŻOLIBORZ ASBUD - 160 mieszkań

  Pośredniczyliśmy w sprzedaży działki budowlanej w pobliżu ulicy Powązkowskiej. Deweloper Asbud zrealizował na niej złożone z czterech budynków i ponad 160 mieszkań osiedle Młody Żoliborz.
 • FLISAC APARTAMENTY POWIŚLE GHELAMCO - 85 mieszkań

  Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu należącego do przedsiębiorstwa produkcyjnego. Teren inwestycyjny położony był w Śródmieściu, w najbardziej prestiżowej części Warszawy. Został on pozyskany przez dewelopera Ghelamco w celu wybudowania ekskluzywnego apartamentowca złożonego z 85 mieszkań.

2009-2012

 • LARIX GARDEN CORPORES - 100 mieszkań

  Jedna z pierwszych naszych transakcji w tej części warszawskiej dzielnicy Bemowo. Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu pomiędzy osobami fizycznymi a deweloperem Corpores z Rzeszowa. Inwestor wybudował na zakupionej działce osiedle Larix Garden złożone z dwóch budynków wielorodzinnych i ponad 100 mieszkań.
 • KASKADA SKOROSZE VICTORIA DOM - 100 mieszkań

  Obsłużyliśmy transakcję zakupu gruntu przy ul. Skoroszewskiej w warszawskiej dzielnicy Ursus. Deweloper Victoria Dom, który nabył nieruchomość, wybudował złożoną ze 100 mieszkań inwestycję Kaskada Skorosze.
 • POWSTAŃCÓW 33 LC CORP (OBECNIE DEVELIA) - 830 mieszkań

  Łącząc klienta korporacyjnego (sprzedający) i dewelopera LC Corp (po stronie kupującego), obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu w Ząbkach. Na działce inwestor zrealizował wieloetapowe osiedle mieszkaniowe złożone z ponad 830 lokali.
 • BIELANY RESIDENCE MARVIPOL - 370 mieszkań

  To jedna z wielu transakcji Greenfields zrealizowanych w tej części Bielan w Warszawie. Nabywca, deweloper Marvipol, zrealizowała na działce inwestycję Bielany Residence złożoną z ponad 370 mieszkań.
 • DOMANIEWSKA GRUPA WYDAWNICZA POLSKAPRESSE

  Pośrednicząc pomiędzy Dziewiarską Spółdzielnią Pracy im. 17 Stycznia w likwidacji a jedną z największych grup medialnych w Polsce, sfinalizowaliśmy transakcję zakupu gruntu pod zlokalizowaną w Warszawie siedzibę grupy wydawniczej Polska Press.

2005-2008

 • NACZELNIKOWSKA KAUFLAND

  Uregulowaliśmy stan prawny działki o powierzchni 27 tys. mkw. położonej przy ul. Naczelnikowskiej w Warszawie i udzieliliśmy wsparcia przy sprzedaży tej nieruchomości. Grunt został pozyskany przez sieć Kaufland w celu budowy obiektu handlowego.
 • sPLACE PARK LAYETANA - 448 mieszkań

  Obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu pod inwestycję sPlace Park złożoną z pięciu budynków wielorodzinnych na Żoliborzu. Deweloperem, który dokonał zakupu i zrealizował złożoną z pięciu budynków wielorodzinnych i 448 lokali mieszkalnych inwestycję, jest spółka Layetana.
 • MADISON APARTMENTS APRICOT - 230 mieszkań

  Zapewniliśmy także pomoc w transakcji sprzedaży działek pod inwestycję Madison Apartments. To złożone z siedmiu budynków i 230 nowych mieszkań osiedle mieszkaniowe w warszawskiej dzielnicy Żoliborz otoczone jest 44-hektarowym kompleksem terenów leśnych, łącząc lokalizację w kameralnej, zielonej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum.
 • ŻOLIBORZ ONE APRICOT - 8600 mkw. powierzchni najmu

  Żoliborz One to nowoczesny budynek biurowy klasy A, położony przy ul. Szamockiej w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Firma Greenfields dokonała zakupu gruntu pod inwestycję w imieniu dewelopera – spółki Apricot Capital Group. Na terenie działki budowlanej powstał 10 - kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący 8600 mkw. komfortowej powierzchni najmu.

Chcesz
sprzedać działkę

lub porozmawiać
o możliwości
współpracy?

Michał Różycki

Dyrektor Działu Nieruchomości Gruntowych

Współpracujemy z ponad dwustoma deweloperami, funduszami i inwestorami na terenie całej Polski.
Nasz zespół zrealizował na rynku nieruchomości już ponad 160 transakcji o łącznej wartości 2,63 mld zł.

Osiedle Aurora DANTEX

W dzielnicy Włochy firma Dantex buduje osiedle Aurora. Firma Greenfields zapewniła kompleksową obsługę transakcji, reprezentując obie jej strony. W pierwszym, składającym się z dwóch budynków, etapie znajdzie się ponad 230 mieszkań; planowane zakończenie tego etapu nastąpi w trzecim kwartale 2022 roku. Cała inwestycja składać się będzie łącznie z dziewięciu budynków i ok. 1000 mieszkań.

Igańska 2 NOVUM DEVELOPER

Greenfields doprowadziła do finalizacji transakcji sprzedaży działki o powierzchni ok. 1 240 mkw. przy ul. Igańskiej w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Nabywca, spółka Novum Developer, planuje budowę kameralnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi, który będzie liczył 31 mieszkań. Obiekt o podwyższonym standardzie liczyć będzie pięć kondygnacji, w tym garaż podziemny.

Osiedle Krzewna VICTORIA DOM

Greenfields na zlecenie Victoria Dom przeprowadziła transakcję nabycia działki o powierzchni blisko 4 tys. mkw. w warszawskiej dzielnicy Targówek. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, zaledwie 6 minut do stacji Warszawa Zacisze – Wilno, blisko infrastruktury: szkół, placów zabaw, sklepów i usług. Na działce Victoria Dom planuje budowę Osiedle Krzewna. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, który będzie liczył 79 mieszkań z balkonami lub ogródkami.

Żoliborz Artystyczny II DOM DEVELOPMENT

Greenfields przeprowadziła transakcję sprzedaży działek pod drugą odsłonę osiedla Żoliborz Artystyczny na warszawskim Żoliborzu. Ta część projektu składa się z 6 budynków, w których znajduje się 1200 mieszkań i 53 lokale usługowe. Inwestycję buduje Dom Development, największy deweloper w Polsce. Realizowane od 2013 roku, wielokrotnie nagradzane osiedle, charakteryzuje się atrakcyjnymi i ogólnodostępnymi przestrzeniami publicznymi, licznymi punktami usługowymi oraz elementami sztuki w formie instalacji artystycznych, murali i grafik.

Taśmowa APRICOT

Działka przy ul. Taśmowej znajduje się w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy warszawskiej dzielnicy Mokotów. Dogodny dojazd zapewnia bliskość południowej obwodnicy i lotniska Warszawa Okręcie. Nowy właściciel, reprezentowany podczas zakupu działki przez Greenfields, planuje inwestycję w segmencie PRS (Private Rented Sector). Zakłada ona budowę 350 lokali do najmu krótko i długoterminowego, a także restauracji i garażu podziemnego.

Metro Połczyńska VICTORIA DOM

Osiedle Metro Połczyńska na warszawskim Bemowie składa się z trzech etapów. Etap pierwszy to 3 budynki, w których znajdują się 123 mieszkania. Etap drugi tworzą 3 budynki, w których znajduje się 96 mieszkań. Etap trzeci to jeden budynek, który posiada 21 mieszkań. Działka pod inwestycję nabyta z udziałem Greenfields liczy ponad 17 tys. mkw. i mieści się nieopodal planowanej stacji metra. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również Fort Chrzanów, co nadaje lokalizacji historyczny klimat, a zielona okolica zachęca do spacerów.

Osiedle Coopera UNIDEVELOPMENT

Osiedle Coopera realizowane przez Unidevelopment mieści się w północnej części Chrzanowa, w dzielnicy Bemowo. To fragment miasta, który szybko się rozwija. W sąsiedztwie znajduje się Puszcza Kampinoska oraz Las Bemowski z jego dwoma rezerwatami przyrody: Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka. Deweloper podczas transakcji zakupu działki korzystał z usług Greenfields. Osiedle składa się z 15 budynków, 400 mieszkań, a także stref rekreacyjnych oraz lokali usługowych.

Wólczyńskaah APRICOT

Dla firmy Apricot Capital Group firma Greenfields nabyła działkę pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną na warszawskich Bielanach. Powstało tam osiedle Wólczyńskaah!, złożone z pięciu budynków i ponad 560 mieszkań.

Madison Apartments APRICOT

Odpowiadaliśmy także za transakcję sprzedaży działek pod inwestycję Madison Apartments. To złożone z siedmiu budynków osiedle mieszkaniowe w warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Otoczone jest 44-hektarowym kompleksem terenów leśnych i liczy 230 mieszkań.

Strefa Wilanów YAREAL

Nasza firma reprezentowała inwestora, firmę Yareal, podczas transakcji zakupu działek o powierzchni ponad 20 tys. mkw., usytuowanych u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka. Yareal wybudował na nich osiedle Strefa Wilanów, składające się z dziewięciu kameralnych czteropiętrowych budynków i blisko 300 mieszkań.

Żoliborz One APRICOT

Żoliborz One to nowoczesny budynek biurowy klasy A, położony przy ul. Szamockiej w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Od strony inwestora, spółki Apricot Capital Group, transakcję zakupu działki pod inwestycję przeprowadziła firma Greenfields. Na terenie powstał 10- kondygnacyjny budynek biurowy, który oferuje najemcom 8,6 tys. mkw. komfortowej powierzchni najmu.

Rezydencja Vice Versa YAREAL

Rezydencja Vice Versa mieści się nieopodal stacji metra Rondo Daszyńskiego w warszawskiej dzielnicy Wola. Projekt składa się z dwóch budynków, które wraz z zewnętrznym dziedzińcem tworzą przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury. Inwestycję liczącą 181 mieszkań zrealizował deweloper Yareal. Zakupiona przez inwestora działka o powierzchni 7 tys. mkw. została nabyta za pośrednictwem Greenfields.

Eden Włodarzewska YAREAL

Eden Włodarzewska to osiedle, składające się z trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz trzypiętrowego budynku wielorodzinnego oferującego 91 przestronnych mieszkań. Zlokalizowane jest przy ul. Włodarzewskiej, w dzielnicy Ochota w Warszawie. Zakupiona przez inwestora działka liczy ponad 7,5 tys. mkw. i nabyta została przy udziale Greenfields.

Studzienna RONSON

Ronson Development nabył działki o łącznej powierzchni 2 715 mkw., zlokalizowane przy ul. Studziennej na warszawskiej Woli. Transakcję zakupu obsłużyła dla inwestora firma Greenfields. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy może tam powstać zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z parkingiem podziemnym i niezbędną infrastrukturą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 4,8 tys. mkw.

Sprzeczna CORPORES

Ulica Sprzeczna, Praga Północ w Warszawie. Działkę zlokalizowaną tuż obok stacji metra Stadion Narodowy nabyła z naszym udziałem rzeszowska firma Corpores, która planuje zrealizować inwestycję mieszkaniową wielorodzinną liczącą ok. 65 mieszkań.

Warsaw Data Center Campus VANTAGE DATA CENTER

Firma Vantage Data Centers, wiodący dostawca hiperskalowych kampusów centrów danych ze Stanów Zjednoczonych, wybudowała w warszawskiej dzielnicy Bielany nowoczesne centrum danych. Dzięki inwestycji powstają wysokospecjalistyczne stanowiska pracy i zwiększa się atrakcyjność inwestycyjna Bielan. Cały kampus, złożony z dwóch centrów danych, docelowo będzie liczył 39 tys. metrów kw.
Nasza firma ma w tej inwestycji swój udział. Greenfields doradzała inwestorowi w zakresie wyboru lokalizacji oraz w procesie zakupu gruntu.

Apartamenty Włodarzewska 70 DOM DEVELOPMENT

Nasza firma pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Sprzedającym nieruchomość były osoby fizyczne, grunt nabył zaś największy i jeden z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku – Dom Development. Firma wybudowała w tym miejscu Apartamenty Włodarzewska 70.

Rezydencja Bonifraterska VINCI

U zbiegu ulic Bonifraterskiej i Sapieżyńskiej w Warszawie deweloper Vinci Immobilier wybudował kameralny budynek złożony z 39 apartamentów. Nieruchomość za pośrednictwem Greenfields sprzedał firmie Vinci – Zakon Bonifratrów. Nasza firma w imieniu właścicieli terenu pozyskała decyzję o warunkach zabudowy, która umożliwiła inwestycję. Koordynowaliśmy także zawarcie porozumienia ze wspólnotą sąsiedniego budynku. Wcześniej działka, położona w wyjątkowej śródmiejskiej lokalizacji, nie wykorzystywała swojego potencjału i służyła jako parking. Inwestycja Vinci znacznie poprawiła wizerunek tej części miasta, ponadto odtworzona została przedwojenna historyczna pierzeja.

Kilińskiego J.W. CONSTRUCTION

W Łodzi, reprezentując osoby fizyczne (po stronie sprzedającego) oraz dewelopera (kupujący), obsłużyliśmy transakcję sprzedaży działki przy ul. Kilińskiego. Docelowo na tym terenie może powstać zabudowa, licząca ok. 250 mieszkań.

Villa De Charme BOUYGUES IMMOBILIER

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości przy ul. Szeligowskiej 25 w Warszawie, blisko planowanej stacji metra. Nieruchomość nabył deweloper Bouygues Immobilier. Na działce wybudował osiedle Villa de Charme, złożone z 52 domów szeregowych.

Borsucza BUSZREM

To jedna z pierwszych transakcji Greenfields w warszawskich Włochach, która zapoczątkowała zmianę charakteru dzielnicy, pełniącej dotychczas funkcję zaplecza przemysłowo-technologicznego. Dla działki przy ul. Borsuczej 55 pozyskaliśmy decyzję WZ, która umożliwiła nową zabudowę mieszkaniową, a także pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu. W efekcie nowy właściciel, firma Buszrem, mógł wybudować w tym miejscu elegancki i nowoczesny budynek Borsucza 55.

Narwik CITY VILLA

Pośredniczyliśmy również w sprzedaży gruntu przy ul. Narwik w dzielnicy Bemowo w Warszawie. Ponadto na zlecenie właścicieli terenu pozyskaliśmy decyzję administracyjną, umożliwiającą nową inwestycję. Nieruchomość nabył lokalny deweloper – City Villa, który zrealizował na tym terenie zabudowę mieszkaniową.

Oszmiańska HOME INVEST

Transakcja w dzielnicy Targówek w Warszawie. W imieniu właściciela terenu pozyskaliśmy decyzję WZ oraz przeprowadziliśmy transakcję sprzedaży działki. Grunt nabył deweloper Home Invest, który zrealizował zabudowę mieszkaniową.

Golden Space NEXITY

Łącząc obie strony transakcji – kupującego i sprzedającego – sfinalizowaliśmy sprzedaż gruntu przy ul. Budki Szczęśliwickie w warszawskich Włochach. Na działce firma Nexity wybudowała Golden Space, zaciszne osiedle zaplanowane z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort mieszkania blisko centrum miasta.

Nyska DOM DEVELOPMENT

Inwestycja powstała we Wrocławiu, w miejscu gdzie wcześniej mieścił się salon samochodowy. Na zlecenie właściciela terenu nasza firma znalazła nowego nabywcę – Dom Development. Deweloper zrealizował na działce zabudowę mieszkaniową.

Trzcinowa LC CORP (OBECNIE DEVELIA)

Na działce przy ul. Trzcinowej w Warszawie planowana jest realizacja inwestycji mieszkaniowej, liczącej ok. 160 mieszkań. W transakcji sprzedaży gruntu, który nabyła spółka LC Corp (dziś Davelia), pośredniczyła firma Greenfields.

Bruna VINCI

Obsłużona przez Greenfields transakcja sprzedaży działki położonej w prestiżowej warszawskiej lokalizacji: w otulinie parku SGGW, nieopodal stacji metra i Pola Mokotowskiego. Inwestor, firma Vinci, planuje zabudowę mieszkaniową.

Sokratesa UNIDEVELOPMENT

To jedna z kilku transakcji, którą zrealizowaliśmy przy ul. Sokratesa w dzielnicy Bielany w Warszawie, przyczyniając się do poprawy wizerunku dzielnicy. Nieruchomość za naszym pośrednictwem nabył deweloper Unidevelopment, który realizuje budowę złożonego z blisko 130 mieszkań Osiedla Latte.

Central House OKAM

Obsłużyliśmy transakcję sprzedaży działki przy ul. Domaniewskiej w warszawskiej dzielnicy Mokotów, rozwiązaliśmy także szereg występujących na niej problemów natury prawnej i technicznej. Nowy właściciel, firma Okam, wybuduje w tym miejscu osiedle Central House.

Wolska DANTEX

Sprzedającym nieruchomość przy ul. Wolskiej w Warszawie był klient korporacyjny, kupującym – jeden z wiodących deweloperów – firma Dantex. Firma Greenfields nie tylko pośredniczyła w sprzedaży gruntu, ale także uzyskała decyzję administracyjną, zezwalającą na nową zabudową oraz wypracowała kompromis z miastem w zakresie nowych budynków. W ramach inwestycji Dantex’u powstał nowoczesny kompleks mieszkaniowy Wola Nowa.

Prząśniczek BIEDRONKA

Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu pomiędzy osobą fizyczną, a siecią sklepów Biedronka. Działka zlokalizowana jest przy ul. Prząśniczek w Warszawie.

Św. Wincentego LIRIO DEVELOPMENT

Potencjał gruntu w warszawskiej dzielnicy Targówek dostrzegł jeden z klientów Greenfields, który za naszym pośrednictwem nabył działkę z zamiarem realizacji inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej.

Sapieżyńska AFI EUROPE

Dla Spółdzielni Pracowników Niewidomych „Warsen”, która planowała sprzedaż swojej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Sapieżyńskiej w Warszawie, pozyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy, podnosząc tym samym wartość gruntu. Ponadto pozyskaliśmy i rekomendowaliśmy kupującego – dewelopera AFI Europe, który na działce planuje inwestycję mieszkaniową.

Rezydencja Konrad MOSTOSTAL

Na działce przy ul. Przyokopowej w Warszawie, blisko stacji metra i Muzeum Powstania Warszawskiego, firma Mostostal zrealizowała złożoną z 90 lokali mieszkalnych Rezydencję Konrad. W transakcji sprzedaży gruntu pod inwestycję pośredniczyła firma Greenfields.

Rezydencja Chrobrego YAREAL

Ta zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy działka charakteryzowała się rozdrobnioną strukturą właścicielską. Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu, łącząc osoby fizyczne po stronie sprzedających oraz kupującego – firmę Yareal. Braliśmy również czynny udział w pracach nad przygotowaniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nabywca, firma Yareal, zrealizował kameralną inwestycję Rezydencja Chrobrego.

Rezydencja Barska BPI

Na Starej Ochocie, u zbiegu ulic Barskiej i Białobrzeskiej w Warszawie, firma BPI wybudowała kameralną zabudowę apartamentową z blisko 60 mieszkaniami. W tej transakcji Greenfields reprezentowała kupującego i sprzedającego. Ponadto uzyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy oraz negocjowaliśmy porozumienie dobrosąsiedzkie.

Jana Kazimierza VICTORIA DOM

Pośredniczyliśmy w transakcji sprzedaży gruntu pod nowe osiedle dewelopera Victoria Dom w warszawskiej dzielnicy Wola. Inwestor wybudował w tym miejscu Osiedle Bravo.

Aleje Jerozolimskie ATAL

Połączyliśmy właścicieli działek (osoby fizyczne) z jednym z wiodących deweloperów – firmą Atal. Na gruncie, sprzedanym za pośrednictwem Greenfields, nieopodal Al. Jerozolimskich i malowniczego Parku za Stawami w Warszawie, powstało Osiedle Warszawa.

Modzelewskiego MARVIPOL

Obsłużyliśmy sprzedaż działki położonej w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, blisko stacji metra Wierzbno. W tym miejscu powstała Cascade Residence – kameralna inwestycja premium, na którą składa się 39 mieszkań. Inwestorem jest Marvipol.

Fajansowa SKANSKA

To kolejna transakcja w warszawskiej dzielnicy Włochy, która przyczyniła się do uporządkowania substandardowej zabudowy tej dzielnicy. Na działce Skanska planuje niewielki zespół mieszkaniowy złożony z dwóch budynków mieszkalnych.

Ulica Wschodnia DEALER SAMOCHODOWY

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży działki przy ul. Wschodniej w Poznaniu, na której wybudowano siedzibę dealera samochodowego.

Naukowa BUSZREM

Za naszym pośrednictwem firma Buszrem nabyła działkę w dzielnicy Włochy w Warszawie i zrealizowała butikową inwestycję mieszkaniową.

Dom Pod Szóstką NAPOLLO

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości przy ul. Ficowskiego 6 w Warszawie. Nabywca, firma Napollo, wybudował kameralny budynek liczący 105 mieszkań.

Szeligowska MARVIPOL

Jedna z kilku naszych transakcji na warszawskim Chrzanowie. Koordynowaliśmy proces sprzedaż gruntu i pozyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy. Nabywca, firma Marvipol, wybudował na działce osiedle mieszkaniowe.

Union Apartamenty BOUYGUES IMMOBILIER

Jedna z pierwszych transakcji w tej części warszawskiej Woli, która zmieniła swoje oblicze z poprzemysłowej na mieszkaniowo-usługową. Podczas sprzedaży gruntu reprezentowaliśmy obie strony transakcji. Na działce nowy właściciel – Bouygues Immobilier – zrealizował Union Apartamenty, inwestycję złożoną z dwóch budynków wielorodzinnych.

Cybernetyki LC CORP (OBECNIE DEVELIA)

Wcześniej na działce, której sprzedaż obsłużyła Greenfields, znajdowały się hurtownie nieprzystające do dzielnicy. Nabywca, deweloper LC Corp, wybudował Osiedle Krzemowe – jedną z pierwszych inwestycji mieszkaniowych na Służewcu Przemysłowym w Warszawie.

Roentgena BUDLEX

Połączyliśmy właściciela działki, dużego klienta korporacyjnego, z deweloperem z Torunia debiutującym w Warszawie, który później zrealizował inwestycję mieszkaniową wielorodzinną.

Nocznickiego BOUYGUES IMMOBILIER

Grunty pod inwestycję miały rozdrobnioną strukturę właścicielską. Dzięki pośrednictwu Greenfields teren zlokalizowany przy ul. Nocznickiego w Warszawie trafił w ręce dewelopera Bouygues Immobilier, który zrealizował osiedle La Proximite, liczące blisko 100 mieszkań.

Powązkowska ASBUD

Na działce, w której transakcji sprzedaży pośredniczyliśmy, deweloper Asbud zrealizował w Warszawie złożone z czterech budynków osiedle Młody Żoliborz.

Osiedle Na Woli LC CORP (OBECNIE DEVELIA)

Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu pomiędzy spółką skarbu państwa, a deweloperem LC Corp, który zrealizował inwestycję mieszkaniową wielorodzinną. Nieruchomość jest położona na warszawskiej Woli.

Flisac – Apartamenty Powiśle GHELAMCO

Sprzedającym grunt było przedsiębiorstwo produkcyjne, kupującym – deweloper Ghelamco. W transakcji sprzedaży działki pośredniczyła firma Greenfields. W Śródmieściu – najbardziej prestiżowej części Warszawy – nabywca gruntu zrealizował budynek apartamentowy.

Szeligowska CORPORES

Jedna z pierwszych naszych transakcji w tej części warszawskiego Bemowa. Pośredniczyliśmy w sprzedaży działki pomiędzy osobami fizycznymi a deweloperem Corpores z Rzeszowa. Inwestor na gruncie zrealizował złożone z dwóch budynków wielorodzinnych osiedle Larix Garden.

Skoroszewska VICTORIA DOM

Obsłużyliśmy transakcję zakupu gruntu przy ul. Skoroszewskiej w warszawskiej dzielnicy Ursus. Deweloper Victoria Dom, który nabył nieruchomość, wybudował złożoną ze stu mieszkań inwestycję Kaskada Skorosze.

Powstańców LC CORP (OBECNIE DEVELIA)

Łącząc klienta korporacyjnego (sprzedający) i dewelopera LC Corp (po stronie kupującego), obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu w Ząbkach. Na działce inwestor zrealizował wieloetapowe osiedle mieszkaniowe.

Sokratesa POLSKA PRESS

To jedna z wielu transakcji Greenfields zrealizowanych w tej części Bielan w Warszawie. Nabywca, firma Marvipol, zrealizował na działce inwestycję Bielany Residence.

Domaniewska MARVIPOL

Pośrednicząc pomiędzy Dziewiarską Spółdzielnią Pracy im. 17 Stycznia w likwidacji, a jedną z największych grup medialnych w Polsce, sfinalizowaliśmy transakcję zakupu gruntu pod zlokalizowaną w Warszawie siedzibę grupy wydawniczej Polska Press.

Naczelnikowska KAUFLAND

Uregulowaliśmy stan prawny działki położonej przy ul. Naczelnikowskiej w Warszawie i obsłużyliśmy transakcję sprzedaży. Grunt, z myślą o budowie obiektu handlowego, nabyła sieć Kaufland.

Rydygiera LAYETANA

Obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu na warszawskim Żoliborzu. Kupujący, deweloper Layetana, wybudował sPlace Park – inwestycję złożoną z pięciu budynków wielorodzinnych.

Kaliszówka KOMPANIA DOMOWA

Na zlecenie właściciela terenu znaleźliśmy kupującego i przeprowadziliśmy transakcję sprzedaży nieruchomości w warszawskiej dzielnicy Bielany. Na działce Kompania Domowa zrealizowała Strefę Bielany – inwestycję złożoną z 56 mieszkań.