ponad 0
Transakcji

0 mld $
Wartość inwestycji

Współpracujemy z ponad 200 deweloperami, funduszami i inwestorami

wybrane transakcje

2024

Mieliśmy przyjemność reprezentować właścicieli działek położonych przy ul. Zdrowej w warszawskim Wilanowie. Sprzedającym nieruchomość były osoby fizyczne, natomiast grunt pod inwestycję nabył działający od wielu lat na polskim rynku nieruchomości deweloper, Green House Development. Inwestor rozpoczął już przedsprzedaż 85 apartamentów w zabudowie wielorodzinnej. Jest to początek realizacji wieloetapowego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, uzupełnione o kameralny budynek wielorodzinny.

2021 - 2023

Na zlecenie właściciela terenu, spółki Cedrob S.A., firma Greenfields przeprowadziła transakcję sprzedaży poprzemysłowej działki na terenie Osiedle Kostrogaj w Płocku. Inwestycja sprawi, że teren zostanie przywrócony mieszkańcom. Oprócz nowych mieszkań w stanie deweloperskim powstaną lokale usługowe, ogólnodostępne tereny rekreacji, nowa droga, przejścia dla pieszych i ścieżka rowerowa.

Działając na zlecenie właścicieli terenu firma Greenfields podjęła się sprzedaży gruntu pod inwestycję, a także przygotowania koncepcji oraz uzyskania stosownych zgód na realizację projektu. W ramach inwestycji powstanie 38 nowych mieszkań. Budynki zaprojektowane przez cenionego architekta Artura Chołdzyńskiego będą nawiązywały do wczesnego modernizmu, charakterystycznego dla przedwojennych budynków Żoliborza.

Projekty typu greenfield są w Polsce coraz popularniejsze – to inwestycje polegające na tworzeniu nowego przedsiębiorstwa w nowym kraju od podstaw. Nazwa zobowiązuje, więc firma Greenfields udzieliła inwestorowi zagranicznemu kompleksowej pomocy w procesie pozyskania gruntu i wyboru lokalizacji. Vantage Data Centers, wiodący dostawca hiperskalowych kampusów centrów danych ze Stanów Zjednoczonych, wybudowała w warszawskiej dzielnicy Bielany nowoczesny kampus danych. Nasza firma doradzała inwestorowi w zakresie wyboru lokalizacji oraz w procesie zakupu gruntu.
Cały kampus, złożony z dwóch centrów danych, docelowo będzie liczył 39 tys. mkw. Po pełnym rozwinięciu inwestycja, znajdująca się na działce o powierzchni 5 ha, będzie składała się z dwóch najnowocześniejszych centrów danych i zaoferuje 48 MW mocy zasilania urządzeń sieciowych klientów. Dzięki projektowi powstaną wysokospecjalistyczne stanowiska pracy i zwiększy się atrakcyjność inwestycyjna Bielan.

Ronson Development nabył działki pod zabudowę o łącznej powierzchni 2 715 mkw., zlokalizowane przy ul. Studziennej na warszawskiej Woli. Transakcję zakupu obsłużyła dla inwestora firma Greenfields. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy mógł tam powstać zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z parkingiem podziemnym i niezbędną infrastrukturą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 4 800 mkw. Obecnie deweloper Ronson realizuje na działce sześciokondygnacyjny budynek z 84 mieszkaniami.

Na zlecenie Victoria Dom przeprowadziliśmy transakcję nabycia działki pod zabudowę o powierzchni blisko 4 000 mkw. w warszawskiej dzielnicy Targówek. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, zaledwie 6 minut do stacji Warszawa Zacisze – Wilno, blisko infrastruktury: szkół, placów zabaw, sklepów i usług. Na działce Victoria Dom planuje budowę Osiedle Krzewna. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek o czterech kondygnacjach naziemnych, liczący 79 mieszkań z balkonami lub ogródkami.

Firma Greenfields doprowadziła do finalizacji transakcji sprzedaży działki o powierzchni ok. 1 240 mkw. przy ul. Igańskiej w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Nabywca, spółka Novum Developer, realizuje budowę kameralnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi, który będzie liczył 31 nowych mieszkań dostępnych w stanie deweloperskim od IV kwartału 2022. Obiekt o podwyższonym standardzie składa się z pięciu kondygnacji, wliczając garaż podziemny.

2017 - 2020

Działka pod zabudowę przy ul. Taśmowej znajduje się w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy dzielnicy Mokotów. Dogodny dojazd zapewnia bliskość południowej obwodnicy i lotniska Warszawa Okręcie. Nowy właściciel, reprezentowany podczas zakupu działki przez Greenfields, planuje inwestycję w segmencie PRS (Private Rented Sector). Zakłada ona budowę 350 lokali do najmu krótko i długoterminowego, a także restauracji i garażu podziemnego.

Ulica Sprzeczna, Praga Północ w Warszawie. Działkę budowlaną zlokalizowaną obok stacji metra Stadion Narodowy nabyła z naszym udziałem rzeszowska firma Corpores w celu zrealizowania wielorodzinnej inwestycji mieszkaniowej liczącej ok. 65 mieszkań.

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Włodarzewskiej na Ochocie, tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Sprzedającym nieruchomość były osoby fizyczne, natomiast grunt pod inwestycję nabył największy i jeden z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku – Dom Development. Inwestor wybudował w tym miejscu Apartamenty Włodarzewska 70 złożone ze 102 lokali.

W Łodzi zaoferowaliśmy pomoc w sprzedaży gruntu osobom fizycznym, posiadającym działkę przy ul. Kilińskiego. Znaleźliśmy inwestora, chętnego do zakupu, którym okazał się znany deweloper J.W. Construction. Docelowo na terenie działki budowlanej może powstać zabudowa, licząca ok. 250 mieszkań.

U zbiegu ulic Bonifraterskiej i Sapieżyńskiej w Warszawie deweloper Vinci Immobilier wybudował kameralny budynek złożony z 39 apartamentów. Nieruchomość została nabyta od Zakonu Bonifratrów, a nasza firma zapewniła wsparcie przy sprzedaży. W imieniu właścicieli pozyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy, która umożliwiła inwestycję. Firma Greenfields koordynowała także zawarcie porozumienia ze wspólnotą sąsiedniego budynku. Wcześniej działka, położona w wyjątkowej śródmiejskiej lokalizacji, nie wykorzystywała swojego potencjału, służąc jako parking. Inwestycja Vinci znacznie poprawiła wizerunek tej części miasta, ponadto odtworzona została historyczna przedwojenna pierzeja.

Na zlecenie właściciela terenu znaleźliśmy kupującego i przeprowadziliśmy transakcję sprzedaży nieruchomości w warszawskiej dzielnicy Bielany. Na działce Kompania Domowa zbudowała Strefę Bielany – inwestycję złożoną z 56 mieszkań na sprzedaż.

Obsłużona przez Greenfields transakcja sprzedaży działki położonej w prestiżowej warszawskiej lokalizacji: w otulinie parku SGGW, nieopodal stacji metra i Pola Mokotowskiego. Deweloper, firma Vinci, planuje zabudowę mieszkaniową.

Osiedle Coopera realizowane przez Unidevelopment mieści się w północnej części Chrzanowa, w dzielnicy Bemowo. To fragment miasta, który szybko się rozwija. W sąsiedztwie znajduje się Puszcza Kampinoska oraz Las Bemowski z dwoma rezerwatami przyrody: Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka. Deweloper skorzystał z naszej pomocy w transakcji zakupu działki. Osiedle składa się z 15 budynków, 400 mieszkań na sprzedaż, a także stref rekreacyjnych oraz lokali usługowych.

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu przy ul. Szeligowskiej 25 w Warszawie, blisko planowanej stacji metra. Nieruchomość nabył deweloper Bouygues Immobilier. Na działce wybudował osiedle Villa de Charme, złożone z 52 domów szeregowych.

To jedna z pierwszych transakcji Greenfields w warszawskich Włochach, która zapoczątkowała zmianę charakteru dzielnicy, pełniącej dotychczas funkcję zaplecza przemysłowo-technologicznego. Dla działki przy ul. Borsuczej 55 pozyskaliśmy decyzję WZ, która umożliwiła nową zabudowę mieszkaniową, a także pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu. W efekcie nowy właściciel, firma Buszrem, mógł wybudować w tym miejscu elegancki i nowoczesny budynek Borsucza 55, złożony ze 147 mieszkań.

Zapewniliśmy właścicielom terenu przy ul. Narwik w dzielnicy Bemowo w Warszawie pomoc w sprzedaży gruntu i pozyskaniu decyzji administracyjnej, umożliwiającej nową inwestycję. Nieruchomość nabył lokalny deweloper – City Villa, który zrealizował na tej działce projekt budynku mieszkalnego, liczący ok. 140 mieszkań.

W imieniu właściciela terenu pozyskaliśmy decyzję WZ oraz pomogliśmy w sprzedaży gruntu zlokalizowanego w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Działkę budowlaną nabył deweloper Home Invest, który postawił na niej budynki, oferujące 170 nowych mieszkań w otoczeniu terenów zielonych i nowoczesnej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu.

Łącząc obie strony transakcji – kupującego i sprzedającego – sfinalizowaliśmy sprzedaż gruntu przy ul. Budki Szczęśliwickie w warszawskich Włochach. Na działce firma Nexity wybudowała Golden Space, zaciszne osiedle zaplanowane z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort mieszkania blisko centrum miasta. W pierwszym etapie osiedla powstał kameralny budynek, liczący 117 mieszkań.

Spółka Przewozy Regionalne zdecydowała się na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z położonymi na niej budynkami, a do koordynacji procesu sprzedaży zatrudniła Greenfields. Nasza firma przygotowała stosowną dokumentację i przeprowadziła dwuetapowy przetarg. Nieruchomość nabył deweloper Bouygues Immobilier Polska. W ramach inwestycji Wileńska Express wybudował inwestycję złożoną z około 300 mieszkań na sprzedaż oraz lokali usługowych.

Inwestycja powstała we Wrocławiu, w miejscu gdzie wcześniej mieścił się salon samochodowy. Na zlecenie właściciela terenu nasza firma znalazła nowego nabywcę – Dom Development. Deweloper zrealizował na budynek z mieszkaniami na sprzedaż. W ramach naszej transakcji powstało 216 mieszkań.

Na działce przy ul. Trzcinowej w Warszawie planowana jest realizacja inwestycji mieszkaniowej, liczącej ok. 160 mieszkań. W pozyskaniu gruntu, nabytego przez spółkę LC Corp (dziś Develia), pośredniczyła firma Greenfields.

To jedna z kilku transakcji, którą zrealizowaliśmy przy ul. Sokratesa w dzielnicy Bielany w Warszawie, przyczyniając się do poprawy wizerunku dzielnicy. Nieruchomość za naszym pośrednictwem nabył deweloper Unidevelopment, który realizuje budowę Osiedla Latte, oferującego blisko 130 mieszkań na sprzedaż.

Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu, o powierzchni blisko 5 tys. mkw., pomiędzy osobą fizyczną a siecią sklepów Biedronka. Działka zlokalizowana jest przy ul. Prząśniczek w Warszawie.

W dzielnicy Włochy firma Dantex buduje osiedle Aurora. Firma Greenfields zapewniła kompleksową obsługę transakcji, reprezentując obie jej strony. Rozpoczęcie budowy nastąpiło w lipcu 2020 a jej planowane zakończenie to czerwiec 2024. Cała inwestycja składa się z 9 budynków i ok. 1000 mieszkań. W pierwszym etapie, którego zakończenie zaplanowano na trzeci kwartał 2022, powstanie ponad 230 nowych mieszkań. To znakomita okazja do inwestowania w nieruchomości, czego najlepszym dowodem jest, że szwedzki fundusz Heimstaden Bostad kupił od inwestora już 400 mieszkań z przeznaczeniem na wynajem.

Firma Greenfields przeprowadziła transakcję sprzedaży działek pod drugą odsłonę osiedla Żoliborz Artystyczny. Ta część projektu składa się z 6 budynków, w których znajduje się 1200 mieszkań i 53 lokale usługowe. Inwestycję realizuje Dom Development, największy deweloper w Polsce. Rozpoczęcie budowy pierwszej odsłony miało miejsce w 2013 roku, osiedle było wielokrotnie nagradzane, charakteryzuje się atrakcyjnymi i ogólnodostępnymi przestrzeniami publicznymi, licznymi punktami usługowymi oraz elementami sztuki w formie instalacji artystycznych, murali i grafik. Zainwestowanie kapitału własnego w kontynuację tego projektu może zapewnić inwestorom wyjątkowo korzystną stopę zwrotu.

Osiedle Metro Połczyńska jest zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Inwestycja była realizowana w 3 etapach. Najpierw powstały 3 budynki, w których znalazły się 123 mieszkania w standardzie deweloperskim. W kolejnym etapie oddano 96 mieszkań również w 3 budynkach i finalnie powstał jeden budynek, w którego skład weszło 21 nowych mieszkań. Działka pod inwestycję nabyta z udziałem Greenfields liczy ponad 17 000 kw. i mieści się w pobliżu planowanej stacji metra. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również Fort Chrzanów, co nadaje lokalizacji historyczny klimat, a zielona okolica zachęca do spacerów.

Rezydencja Vice Versa mieści się w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego w warszawskiej dzielnicy Wola. Zakupiona przez inwestora działka budowlana liczy 7 000 mkw. Projekt składa się z dwóch budynków, które wraz z zewnętrznym dziedzińcem tworzą przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury. Inwestycję liczącą 181 mieszkań zrealizował deweloper Yareal. Firma Greenfields zapewniła kompleksową pomoc w transakcji zakupu działki.

Obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu przy ul. Domaniewskiej w warszawskiej dzielnicy Mokotów, rozwiązaliśmy także szereg występujących na niej problemów natury prawnej i technicznej. Nowy właściciel, firma Okam, wybuduje w tym miejscu złożone z ponad 470 mieszkań osiedle Central House.

Sprzedającym nieruchomość przy ul. Wolskiej w Warszawie był klient korporacyjny, kupującym – jeden z wiodących deweloperów – Dantex. Firma Greenfields nie tylko pośredniczyła w sprzedaży gruntu, ale także uzyskała decyzję administracyjną, zezwalającą na nową zabudowę oraz wypracowała kompromis z miastem w zakresie nowych budynków. W ramach inwestycji Danteksu powstał nowoczesny kompleks mieszkaniowy Wola Nowa, złożony z ponad 360 mieszkań.

Na działce budowlanej przy ul. Przyokopowej w Warszawie, blisko stacji metra i Muzeum Powstania Warszawskiego, firma Mostostal zrealizowała złożoną z 90 lokali mieszkalnych Rezydencję Konrad. Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu pod inwestycję.

Dla Spółdzielni Pracowników Niewidomych „Warsen”, która planowała sprzedaż swojej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Sapieżyńskiej w Warszawie, pozyskaliśmy decyzję o warunkach zabudowy, podnosząc tym samym wartość gruntu. Ponadto pozyskaliśmy i rekomendowaliśmy kupującego – dewelopera AFI Europe, który na działce planuje inwestycję mieszkaniową.

2013 - 2016

Nasza firma reprezentowała dewelopera, firmę Yareal, podczas transakcji zakupu działek o powierzchni ponad 20 000 m², usytuowanych u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka. Yareal wybudował na nich osiedle Strefa Wilanów, składające się z 9 kameralnych czteropiętrowych budynków i blisko 300 mieszkań na sprzedaż.

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu przy ul. Wschodniej w Poznaniu, na której wybudowano siedzibę dealera samochodowego.

Eden Włodarzewska to osiedle, składające się z trzech domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz trzypiętrowego budynku wielorodzinnego oferującego 91 przestronnych mieszkań. Zlokalizowane jest przy ul. Włodarzewskiej, w dzielnicy Ochota w Warszawie. Zakupiona przez dewelopera działka liczy ponad 7 500 mkw. i nabyta została z pomocą Greenfields.

Ta zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy działka charakteryzowała się rozdrobnioną strukturą właścicielską. Firma Greenfields zapewniła pomoc w sprzedaży gruntu, łącząc osoby fizyczne po stronie sprzedających oraz kupującego – dewelopera Yareal. Braliśmy również czynny udział w pracach nad przygotowaniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nabywca, firma Yareal, zrealizował kameralną inwestycję Rezydencja Chrobrego, liczącą 84 mieszkania.

Na Starej Ochocie, u zbiegu ulic Barskiej i Białobrzeskiej w Warszawie, firma BPI wybudowała kameralną zabudowę apartamentową z blisko 60 mieszkaniami na sprzedaż. Pomoc w transakcji świadczona przez naszą firmę obejmowała: reprezentowanie kupującego i sprzedającego, uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy oraz wynegocjowanie porozumienia dobrosąsiedzkiego.

Pośredniczyliśmy w transakcji sprzedaży gruntu pod nowe osiedle dewelopera Victoria Dom w warszawskiej dzielnicy Wola. Inwestor wybudował w tym miejscu Osiedle Bravo, składające się ze 167 lokali mieszkalnych.

Pomoc w sprzedaży gruntu polega często na znalezieniu odpowiednich partnerów, doprowadziliśmy do zawarcia transakcji przez osoby fizyczne, będące właścicielami działek z jednym z wiodących deweloperów – firmą Atal. Tereny inwestycyjne znajdowały się w pobliżu Al. Jerozolimskich i malowniczego Parku za Stawami w Warszawie. Deweloper wybudował na nich Osiedle Warszawa, oferując ponad 300 mieszkań na sprzedaż.

Obsłużyliśmy sprzedaż działki położonej w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, blisko stacji metra Wierzbno. W tym miejscu powstała Cascade Residence – kameralna inwestycja premium, na którą składa się 39 mieszkań. Deweloperem jest Marvipol.

To kolejna zrealizowana przez nas transakcja w warszawskiej dzielnicy Włochy, która przyczyniła się do uporządkowania substandardowej zabudowy tej dzielnicy. Na tej działce deweloper Skanska planuje zbudować niewielki zespół mieszkaniowy złożony z dwóch budynków mieszkalnych.

Dla firmy Apricot Capital Group firma Greenfields pozyskała grunt pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną na warszawskich Bielanach. Powstało tam osiedle Wólczyńskaah! złożone z pięciu budynków i ponad 560 mieszkań. Wysoka jakość wykonania, gwarantowana przez firmę Budimex oraz doskonała lokalizacja w pobliżu stacji Metra Młociny stworzyły warunki inwestorom dla korzystnego inwestowania w nieruchomość.

Za naszym pośrednictwem firma Buszrem nabyła działkę pod zabudowę w dzielnicy Włochy w Warszawie i zrealizowała butikową inwestycję mieszkaniową, złożoną z 17 mieszkań.

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości przy ul. Ficowskiego 6 w Warszawie. Nabywca, firma Napollo, wybudował kameralny budynek liczący 105 mieszkań.

Jedna z pierwszych transakcji w tej części warszawskiej Woli, która zmienia oblicze z poprzemysłowej na mieszkaniowo-usługową. Podczas sprzedaży gruntu reprezentowaliśmy obie strony transakcji. Na działce nowy właściciel – Bouygues Immobilier – zrealizował inwestycję złożoną z dwóch budynków wielorodzinnych i 88 mieszkań.

Wcześniej na działce, której sprzedaż obsłużyła Greenfields, znajdowały się hurtownie nieprzystające do charakteru dzielnicy. Nabywca, deweloper LC Corp, wybudował złożone z dziewięciu budynków i ponad 520 mieszkań Osiedle Krzemowe – jedną z pierwszych inwestycji mieszkaniowych na Służewcu Przemysłowym w Warszawie.

Połączyliśmy właściciela działki, dużego klienta korporacyjnego, z deweloperem z Torunia debiutującym w Warszawie, który później zrealizował inwestycję mieszkaniową wielorodzinną, liczącą ponad 60 mieszkań.

Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu w dzielnicy Wola pomiędzy spółką Skarbu Państwa a deweloperem LC Corp, który zrealizował następnie na zakupionym terenie inwestycję mieszkaniową wielorodzinną. W ramach naszej transakcji powstało około 160 mieszkań.

Jedna z kilku naszych transakcji na warszawskim Chrzanowie. Koordynowaliśmy proces sprzedaży i przekształcenia gruntu w działkę budowlaną, pozyskując decyzję o warunkach zabudowy. Nabywca, firma Marvipol, wybudował na działce osiedle mieszkaniowe, złożone ze 104 lokali.

Grunty pod inwestycję miały rozdrobnioną strukturę właścicielską. Dzięki pośrednictwu Greenfields teren zlokalizowany przy ul. Nocznickiego w Warszawie trafił w ręce dewelopera Bouygues Immobilier, który zbudował osiedle La Proximite, liczące blisko 100 mieszkań na sprzedaż.

Pośredniczyliśmy w sprzedaży działki budowlanej w pobliżu ulicy Powązkowskiej. Deweloper Asbud zrealizował na niej złożone z czterech budynków i ponad 160 mieszkań osiedle Młody Żoliborz.

Firma Greenfields pośredniczyła w sprzedaży gruntu należącego do przedsiębiorstwa produkcyjnego. Teren inwestycyjny położony był w Śródmieściu, w najbardziej prestiżowej części Warszawy. Został on pozyskany przez dewelopera Ghelamco w celu wybudowania ekskluzywnego apartamentowca złożonego z 85 mieszkań.

2009 - 2012

Jedna z pierwszych naszych transakcji w tej części warszawskiej dzielnicy Bemowo. Pośredniczyliśmy w sprzedaży gruntu pomiędzy osobami fizycznymi a deweloperem Corpores z Rzeszowa. Inwestor wybudował na zakupionej działce osiedle Larix Garden złożone z dwóch budynków wielorodzinnych i ponad 100 mieszkań.

Obsłużyliśmy transakcję zakupu gruntu przy ul. Skoroszewskiej w warszawskiej dzielnicy Ursus. Deweloper Victoria Dom, który nabył nieruchomość, wybudował złożoną ze 100 mieszkań inwestycję Kaskada Skorosze.

Łącząc klienta korporacyjnego (sprzedający) i dewelopera LC Corp (po stronie kupującego), obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu w Ząbkach. Na działce inwestor zrealizował wieloetapowe osiedle mieszkaniowe złożone z ponad 830 lokali.

To jedna z wielu transakcji Greenfields zrealizowanych w tej części Bielan w Warszawie. Nabywca, deweloper Marvipol, zrealizowała na działce inwestycję Bielany Residence złożoną z ponad 370 mieszkań.

Pośrednicząc pomiędzy Dziewiarską Spółdzielnią Pracy im. 17 Stycznia w likwidacji a jedną z największych grup medialnych w Polsce, sfinalizowaliśmy transakcję zakupu gruntu pod zlokalizowaną w Warszawie siedzibę grupy wydawniczej Polska Press.

2005 - 2008

Uregulowaliśmy stan prawny działki o powierzchni 27 tys. mkw. położonej przy ul. Naczelnikowskiej w Warszawie i udzieliliśmy wsparcia przy sprzedaży tej nieruchomości. Grunt został pozyskany przez sieć Kaufland w celu budowy obiektu handlowego.

Obsłużyliśmy transakcję sprzedaży gruntu pod inwestycję sPlace Park złożoną z pięciu budynków wielorodzinnych na Żoliborzu. Deweloperem, który dokonał zakupu i zrealizował złożoną z pięciu budynków wielorodzinnych i 448 lokali mieszkalnych inwestycję, jest spółka Layetana.

Zapewniliśmy także pomoc w transakcji sprzedaży działek pod inwestycję Madison Apartments. To złożone z siedmiu budynków i 230 nowych mieszkań osiedle mieszkaniowe w warszawskiej dzielnicy Żoliborz otoczone jest 44-hektarowym kompleksem terenów leśnych, łącząc lokalizację w kameralnej, zielonej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum.

Żoliborz One to nowoczesny budynek biurowy klasy A, położony przy ul. Szamockiej w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Firma Greenfields dokonała zakupu gruntu pod inwestycję w imieniu dewelopera – spółki Apricot Capital Group. Na terenie działki budowlanej powstał 10 – kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący 8600 mkw. komfortowej powierzchni najmu.

Chcesz sprzedać działkę, lub porozmawiać o możliwości współpracy?

 

Michał Różycki

Dyrektor Działu Nieruchomości Gruntowych

Skontaktuj się z nami

+48 (22) 3976900

office@greenfields.pl

Metropolitan Office Building

pl. Piłsudskiego 1

00-078 Warszawa

© 2024 Greenfields. All Rights Reserved