TO JEST WIADOMOŚĆ!!! Na ten dzień Greenfields Team czekał z niecierpliwością.

W ten oto sposób dzięki Greenfields teren pomiędzy ulicami Bieżuńską a Rozwadowskiego, na granicy Targówka Mieszkaniowego i Przemysłowego przeobrażony zostanie w nową tkankę miejską. Na działce powstanie nowoczesna zabudowa mieszkaniowa, w ramach której wprowadzonych zostanie ponad 300 mieszkań w segmencie popularnym.
Wykreowaliśmy przyjazną i funkcjonalną przestrzeń, odmieniamy i przywracamy tę część dzielnicy jej mieszkańcom. Na ich potrzeby, w ramach inwestycji towarzyszących, powstanie budynek o funkcji edukacyjnej dla ok. 100 dzieci oraz ogólnodostępny teren zieleni o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym z placem zabaw i siłownią plenerową.
☑️ PUM + PUU – ponad 16 500 tys. m²
☑️ 2 budynki mieszkalno-usługowe
☑️ Liczba mieszkań – max. 360
☑️ Publiczny teren wypoczynku / rekreacji / sportu – ponad 2 400 m²
Cieszymy się ogromnie i oczywiście nie zatrzymujemy się ani na chwilę, pracujemy już nad kolejnymi specustawami mieszkaniowymi. Szczególne podziękowania i gratulacje dla naszej CEO oraz Działów: Urbanistyki, Przygotowania Inwestycji, Prawnego



Wizualizacje: Greenfields
Recent News
Spotkajmy się! MIPIM 2025 / Cannes
➡️ Justyna Cymerman ➡️ Małgorzata Kuciak - Malisiewicz
W Property News o Nowej Bieżuńskiej
Nasz projekt zyskuje coraz większy rozgłos! To niesamowite uczucie czytać o tym jak nasza praca, zaangażowanie i sukcesy przyciągają uwagę dziennikarzy i ekspertów z branży.
Jesteśmy tam, gdzie mają miejsce ważne rozmowy
Hasła ”The Economy, Stupid” i „Europa, first” – przywołane na sesji inauguracyjnej EEC Trends – tak właściwie są kwintesencją debaty na temat bezpiecznej i konkurencyjnej gospodarki Polski.
Decyzja środowiskowa z Greenfields
Wasza firma potrzebuje DŚU? Polecamy się! Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w procedowaniu wniosków.
Z radością witamy Was w 2025 roku!
I od razu starujemy z rekomendacją do Waszego poświątecznego przeglądu prasowego. Do artykułu „Głód ziemi narasta w miastach” / Puls Biznesu komentarzy udzielili Aleksandra Wołodźko i Michał Różycki