Proste projekty się skończyły

Ponad 18 lat działalności na rynku nieruchomości pozwoliło nam zbudować kompetencje i wyspecjalizowany zespół in-house. Naszą przewagą rynkową jest świadczenie kompleksowych usług doradczych.

Read More »

Belgijski deweloper Ciril nowym właścicielem działki

Kolejna transakcja na rynku nieruchomości w Warszawie. Belgijski deweloper Ciril, należący do grupy Democo, która działa w Polsce od ponad 30 lat, nabył teren inwestycyjny o powierzchni niemal 2,5 tys. mkw. przy ul. Przyokopowej na Woli, w pobliżu placu Zawiszy oraz ronda Daszyńskiego. Mieliśmy przyjemność pośredniczyć przy tej transakcji.

Na zakupionej działce planuje budowę budynku apartamentowego, w którym znajdzie się 51 lokali mieszkalnych. Będzie to druga inwestycja tego dewelopera w stolicy Polski.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tej nieruchomości zakłada w tym miejscu budynki nie wyższe niż 30-metrowe. Plan przewiduje też, że minimum jedna czwarta działki zostanie przeznaczona na zieleń.

To nasza kolejna transakcja w tej lokalizacji. Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi zmieniamy tę część Woli. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – finał kolejnej transakcji planujemy na I kwartał 2024 roku – informuje Michał Różycki, dyrektor pionu nieruchomości gruntowych w sektorze living w Greenfields.

Działka znajduje się nieopodal placu Zawiszy oraz ronda Daszyńskiego, które stało się nowym biznesowym sercem stolicy. Inwestycja, która na niej powstanie, będzie kolejną cegiełką w procesie wielkiej transformacji, którą na przestrzeni ostatnich lat przechodzi warszawska Wola. Dla nas z kolei jest to jeszcze jedno potwierdzenie, że popyt na dobrze zlokalizowane działki nie słabnie – dodaje.

Więcej informacji na ten temat można przeczytać w artykule, który ukazał się na na portalu Investmap:
https://investmap.pl/belgijski-deweloper-ciril-nowym-wlascicielem-dzialki-przy-ul-przyokopowej-na-warszawskiej-woli.a305866

O tej transakcji piszą również inne portale:
– Warszawa Nasze Miasto:
https://warszawa.naszemiasto.pl/luksusowy-apartamentowiec-w-samym-sercu-stolicy-budynek/ar/c9-9482149
– Rzeczpospolita:
https://www.rp.pl/nieruchomosci/art39237521-nowe-apartamenty-na-stolecznej-woli
– Eurobuild:
https://eurobuildcee.com/news/56466-ciril-z-kolejnymi-planami-na-woli

Proste projekty się skończyły

Ponad 18 lat działalności na rynku nieruchomości pozwoliło nam zbudować kompetencje i wyspecjalizowany zespół in-house. Naszą przewagą rynkową jest świadczenie kompleksowych usług doradczych.

Read More »