Kim jesteśmy

Greenfields działa w branży nieruchomości i świadczy usługi doradztwa podczas transakcji zakupu i sprzedaży terenów inwestycyjnych. Na zlecenie klientów kompleksowo przygotowujemy do realizacji przyszłe inwestycje, niezależnie od wielkości, specyfiki i charakteru przedsięwzięcia.

Zespół Greenfields składa się z architektów, urbanistów, prawników, specjalistów w zakresie komunikacji, a także fotografów i grafików. Zajmują się oni przygotowaniem terenów inwestycyjnych, w tym m.in. procedowaniem w imieniu klientów wniosków o wydanie decyzji o warunkach zabudowy, wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej oraz inwestycji towarzyszących, a także pozwoleń na budowę, decyzji środowiskowych oraz wszelkich innych niezbędnych dokumentów.

Zdobyliśmy zaufanie setek firm, działających na rynku nieruchomości, a także osób fizycznych oraz właścicieli działek. A liczba współpracujących z nami podmiotów stale rośnie.

1,5 mln mkw. powierzchni użytkowej

Od 2005 roku firma Greenfields przeprowadziła transakcje sprzedaży działek na których inwestorzy wybudowali, bądź wybudują, łącznie ok. 1,5 mln mkw. powierzchni użytkowej. Firma zapewnia kompleksową obsługę procesu zakupu oraz sprzedaży nieruchomości gruntowych pod inwestycje: mieszkaniowe, usługowe, biurowe i użyteczności publicznej. Łączna wartość dotychczasowych transakcji przeprowadzonych przez Greenfields to ponad 2,63 mld zł.