Działka na Mokotowie sprzedana

in
991
Działka na Mokotowie sprzedana

Firma Greenfields obsłużyła transakcję sprzedaży działki przy ul. Taśmowej w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Nowy właściciel, Apricot Capital Group, planuje inwestycję w segmencie PRS (Private Rented Sector). Inwestycja zakładająca budowę: 350 lokali do najmu krótko i długoterminowego, restauracji i garażu podziemnego, będzie gotowa w 2023 roku.

Nabywca działki, spółka Apricot Capital Group, ma na swoim koncie inwestycje takie jak: budynek biurowy Żoliborz One w dzielnicy Żoliborz, budynek mieszkaniowo-usługowy Madison Apartments, także na Żoliborzu, oraz budynek mieszkalny przy ulicy Wólczyńskiej w dzielnicy Bielany.

– Budynek swym odważnym charakterem i bryłą nawiązującą do modernistycznych obiektów wpisze się w tkankę biurową tej części miasta – podkreśla architekt Daniel Cabanek z pracowni Studio 20, która odpowiada za projekt.

Sprzedającym była spółka z grupy Gobarto S.A, a transakcję sprzedaży obsłużyła Greenfields.

Ta poprzemysłowa działka znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji – mówi Aleksandra Wołodźko, prezes firmy Greenfields. – Dogodny dojazd zapewnia bliskość południowej obwodnicy i lotniska Warszawa Okręcie. W sąsiedztwie rozwija się funkcja biurowa, usługi najmu krótko i długoterminowego będą stanowiły jej atrakcyjne uzupełnienie.

Inwestycja Apricot Capital Group powstanie przy ul. Taśmowej w Warszawskiej dzielnicy Mokotów

54321
(0 votes. Average 0 of 5)