News

Nasz SUPER TEAM się powiększył!

Od niedawna do naszego zespołu GREENFIELDS Real Estate dołączyli: kreatywni, pozytywni, otwarci, z dobrą energią doświadczeni profesjonaliści: Artur Hoppe, Dominika de León, Stanisław Depowski.

czytaj więcej

Nie tylko Cavatina inwestuje w ziemię

Cavatina zapłaci blisko 150 mln zł za hektarową działkę w centrum Warszawy. Takich wielkich transakcji było ostatnio na tym rynku więcej. W grupie Cavatina działają jednak również spółki mieszkaniowe – Resi Capital i Cavare. Firma nie ujawnia, co zamierza wybudować.

czytaj więcej

Chcesz sprzedać działkę lub porozmawiać o możliwości współpracy?

 

Justyna Cymerman

Dyrektor Działu Urbanistyki

News

News

Belgijski deweloper Ciril nowym właścicielem działki

Kolejna transakcja na rynku nieruchomości w Warszawie. Belgijski deweloper Ciril, należący do grupy Democo, która działa w Polsce od ponad 30 lat, nabył teren inwestycyjny o powierzchni niemal 2,5 tys. mkw. przy ul. Przyokopowej na Woli, w pobliżu placu Zawiszy oraz ronda Daszyńskiego. Mieliśmy przyjemność pośredniczyć przy tej transkacji.

Więcej »

Obserwujemy ożywienie

Wojna w Ukrainie postawiła przed biznesem nowe wyzwania, wpłynęła na decyzje inwestycyjne, nie bez znaczenia są też presja inflacyjna i mniejsza aktywność kredytobiorców. Mimo wymagających czasów liczba transakcji i sprzedanych nieruchomości gruntowych utrzymuje się na dobrym poziomie, a można nawet powiedzieć, że obserwujemy ożywienie.

Więcej »

Chcesz
sprzedać działkę

lub porozmawiać
o możliwości
współpracy?

ODWIEDŹ NAS

2 piętro w budynku Metropolitan

pl. Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
Telefon: +48 (22) 39 76 900

Skontaktuj się z nami

+48 (22) 3976900

office@greenfields.pl

Metropolitan Office Building

pl. Piłsudskiego 1

00-078 Warszawa

Polityka Prywatności

© 2024 Greenfields. All Rights Reserved